Centrum Leczenia ŻylakówCentrum Medycyny Estetycznej i LaseroterapiiCentrum Liposukcji i Modelowania Sylwetki

O nas

Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii „Bellazone” to nowoczesny instytut o bardzo wysokim standardzie. Dysponujemy sprzętem medycznym najwyższej jakości. Przy jego pomocy wykonujemy unikatowe usługi z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Bellazone to wyjątkowe miejsce, w którym poczują się Państwo bezpiecznie i otrzymają Państwo pełny, profesjonalnie wykonany pakiet usług medycznych.

Medycyna estetyczna to jedna z najlepiej rozwijających się dziedzin medycyny. Jej głównym zadaniem jest podejmowanie różnego rodzaju działań prewencyjnych, które opóźnią pojawianie się efektów starzenia. Medycyna estetyczna zajmuje się nie tylko skórą twarzy i ciała, ale dba o cały organizm tak, by jak najdłużej cieszył nas swoim dobrym stanem. Dziś młody wygląd jest zależny nie tylko od naszego wieku, ale również od naszej świadomości i chęci skorzystania z możliwości, jakie niosą ze sobą najnowsze rozwiązania proponowane przez nasze centrum.

W ofercie „Bellazone” znajdą Państwo zabiegi nieinwazyjnego odmładzania skóry twarzy i ciała (w tym nieoperacyjny lifting twarzy, frakcjonowanie 3D lub fotoodmładzanie T3). Pomagamy w likwidacji i wygładzaniu zmarszczek na twarzy, ujędrnianiu biustu, dekoltu i szyi, a także likwidacji wiotkości skóry ramion oraz brzucha.

Ponadto, kompleksowo leczymy przewlekłą niewydolność żylną (żylaki i pajączki), umiejętnie dostosowując sposób leczenia do stopnia zaawansowania choroby i oczekiwań pacjenta. Tradycyjne sposoby leczenia żylaków nie zapewniają jednak pacjentom maksymalnego bezpieczeństwa i skuteczności, a przy tym są bolesne, inwazyjne, wymagają hospitalizacji i długotrwałej rekonwalescencji. Dlatego też żylaki usuwamy nieoperacyjnie za pomocą lasera endowaskularnego, który daje możliwość bezinwazyjnego leczenia układu żylnego, szybkiego obkurczania i zamykania niewydolnych żył, bez bólu i bez konieczności hospitalizacji.

Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii „Bellazone” proponuje Państwu także ogromną różnorodność zabiegów laserowych, dzięki którym możliwe jest szybkie pozbycie się różnych niedoskonałości skóry, takich jak rozstępy, przebarwienia, rumień, trądzik i blizny. Laserem leczymy również nadpotliwość, a także - w sposób całkowicie nieinwazyjny - usuwamy tkankę tłuszczową (lipoliza laserowa i lipoliza iniekcyjna, które stanowią alternatywę dla klasycznej liposukcji chirurgicznej). Zabieg depilacji laserowej jest u nas bezbolesny i szybki. Usuwamy każdy kolor włosa.

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz zabiegów znacznie poprawiających estetykę wyglądu i gwarantujemy bezpieczeństwo i efektywność wykonywanych zabiegów. Wszystko to bez konieczności rezygnacji ze zwykłego rytmu życia. Co więcej, nasza zróżnicowana oferta pozwala na idealne dopasowanie zabiegów do różnych typów skóry i zaproponowanie rozwiązań indywidualnie zaprojektowanych do potrzeb i problemów każdego pacjenta.

Staramy się podążać za światowymi trendami i wyławiać najlepsze w zakresie jakości jaki i bezpieczeństwa technologie, aby zagwarantować naszym pacjentom innowacyjne i skuteczne metody leczenia przy zapewnieniu im maksymalnego komfortu terapii. Zawsze kierujemy się dobrem naszych pacjentów, aby zaproponować im najlepszy profil leczenia, dlatego tez na co dzień podnosimy kwalifikacje biorąc udział w licznych sympozjach i szkoleniach w kraju i za granica. Z nami bezpiecznie cofniesz czas..to jest idea, która nam przyświeca od samego początku. Dlatego wartościami jakimi się kierujemy to uczciwość, szacunek i zaufanie.

Certyfikaty oraz dyplomy i zaświadczenia

Nasze Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii „Bellazone” to miejsce, które cieszy się ogromnym zaufaniem i świetnymi opiniami wśród pacjentów, którzy do tej pory poddali się dostępnym u nas zabiegom. Z tego powodu zostaliśmy nagrodzeni wieloma dyplomami, potwierdzającymi wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Ponadto, „Bellazone” może poszczycić się zespołem wybitnych specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, zdobywając rozmaite certyfikaty.

Tutaj znajdą Państwo zestawienie wszystkich nagród otrzymanych przez „Bellazone”.

Kliknij aby przejść do strony ze zdjęciami certyfikatów i wyróżnień przyznanych „Bellazone”

Nasze lokum

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą zabiegów medycyny estetycznej wykonywanych w „Bellazone”, polecamy obejrzenie poniżej zamieszczonych zdjęć. Przedstawiają one wnętrza naszego instytutu i posiadany przez nas sprzęt, który służy do wykonywania zabiegów.

W celu umówienia się na wizytę, zachęcamy do kontaktu. W czasie rozmowy postaramy się udzielić Państwu wszystkich informacji dotyczących interesującego Państwa zabiegu.

Zachęcamy do korzystania z zabiegów dostępnych w ofercie Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii „Bellazone”.

Obejrzyj zdjęcia naszych gabinetów