Centrum Leczenia ŻylakówCentrum Medycyny Estetycznej i LaseroterapiiCentrum Liposukcji i Modelowania Sylwetki

GALWANIZACJA

To zabieg opierający się na działaniu prądu stałego (galwanicznego). Wyróżnia się galwanizację anodową i katodową. Anodowa ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, a katodowa zwiększa ukrwienie skóry. Rodzaj galwanizacji dobierany jest w zależności od potrzeb i problemów skóry pacjenta.

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST TEN ZABIEG?

Galwanizacja przeznaczona jest dla osób o każdym typie skóry. Należy tylko pamiętać by odpowiednio dobrać jej rodzaj do potrzeb pacjenta ( w odpowiednim wyborze pomaga kosmetyczka ).

WSKAZANIA DO GALWANIZACJI ANODOWEJ:

WSKAZANIA DO GALWANIZACJI KATODOWEJ :

JAK WYGLĄDA ZABIEG GALWANIZACJI?

Galwanizacja polega na stałym przepływie prądu generowanego przez dwie elektrody (bierną i czynną). Elektrody czynne mogą posiadać różne kształty, które dobierane są w zależności od potrzeb i powierzchni zabiegu. Na skórę nakłada się wilgotny podkład w celu ułatwienia przepływu prądu, a także zabezpieczenia skóry. W zależności od tego jaką elektrodą pracujemy (dodatnią lub ujemną) zachodzą odpowiednie zmiany w komórkach. Dawka prądu dobierana jest indywidualnie do odczuć pacjenta, który podczas zabiegu może poczuć mrowienie oraz charakterystyczny metaliczny posmak w ustach. Po zabiegu może pojawić się lekkie zaczerwienienie, ale jest to objaw naturalny i ustępuje po kilku godzinach od zabiegu.

CZĘSTOTLIWOŚĆ

Galwanizacja może być wykonywana w serii po 10-15 zabiegów co drugi dzień (serię można powtórzyć po 2 tygodniowej przerwie) lub może stanowić uzupełnienie innych zabiegów.

EFEKTY

Każdy pacjent powinien spodziewać się innych efektów w zależności od ilości wykonanych zabiegów oraz rodzaju wykonanej galwanizacji.

PRZECIWWSKAZANIA DO GALWANIZACJI :

Cena zabiegu
30zł