Centrum Leczenia ŻylakówCentrum Medycyny Estetycznej i LaseroterapiiCentrum Liposukcji i Modelowania Sylwetki

Strefa kosmetologii

Odpowiednia pielęgnacja skóry to jeden z kluczowych elementów do uzyskania pięknego i zdrowego wyglądu. Dbać o stan naszej skóry powinniśmy przede wszystkim podczas pielęgnacji domowej, ale warto również korzystać z usług gabinetów kosmetycznych, ponieważ nie zawsze jesteśmy w stanie sami poradzić sobie z pewnymi defektami. Ponad to zabiegi kosmetyczne pozwalają Nam zrelaksować się, odprężyć i poprawić samopoczucie, co również ma wpływ na nasz wygląd. W związku z tym w naszym Centrum znajdą Państwo nie tylko zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii, ale także zabiegi kosmetyczne, które pomogą Państwu zadbać o stan skóry.

JAKIE ZABIEGI CZEKAJĄ NA PAŃSTWA W NASZEJ STREFIE KOSMETOLOGII ?

W naszym Centrum Medycznym „Bellazone” w gabinecie kosmetycznym każdy zabieg dobierany jest indywidualnie w zależności od rodzaju cery oraz defektów i potrzeb naszej skóry. Pracujemy przede wszystkim na ekskluzywnych kosmetykach hiszpańskiej firmy Montibello, które poprzez specjalnie przygotowane rytuały piękna wykazują swoją skuteczność w danej procedurze kosmetycznej. Montibello to połączenie natychmiastowych rezultatów: innowacyjności i skuteczności. Hiszpańska firma z Barcelony od ponad 40 lat dostarcza produkty wysokiej jakości , opracowywane naukowo, które stanowią wyraz jej unikalnego stylu i charakteru hołdując zasadzie piękna w ujęciu holistycznym.


Zabiegi kosmetyczne wykonywane są na najnowocześniejszych urządzeniach kosmetycznych dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć Państwu usług najwyższej jakości.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO STREFY KOSMETOLOGII

TEL. +48 723 014 678; 793 720 411