Centrum Leczenia ŻylakówCentrum Medycyny Estetycznej i LaseroterapiiCentrum Liposukcji i Modelowania Sylwetki

PEELING KAWITACYJNY

To zabieg, który polega na bezbolesnym i głębokim oczyszczaniu skóry za pomocą ultradźwięków czyli fal akustycznych. Peeling kawitacyjny usuwa zrogowaciałe komórki naskórka, zanieczyszczenia, nadmiar łoju i bakterii, oczyszcza pory, a jednocześnie poprawia mikrokrążenie, dotlenia i nawilża skórę. Jest to zabieg bezbolesny i bezpieczny dający natychmiastowe efekty. Peeling kawitacyjny stosuje się do oczyszczania skóry twarzy i przygotowania jej do dalszych etapów zabiegów kosmetycznych.

DLA KOGO PRZENACZONY JEST TEN ZABIEG?

Peeling kawitacyjny zalecany jest osobom o każdym rodzaju cery, a szczególnie tym którzy potrzebują oczyścić i odświeżyć swoją skórę. Zabieg można wykonywać również u osób posiadających cerę bardzo wrażliwą.

WSKAZANIA :

JAK WYGLĄDA PELING KAWITACYJNY?

Peeling kawitacyjny wykonuje się za pomocą urządzenia wytwarzającego ultradźwięki. Aparat zakończony jest metalową szpatułką, która w kontakcie z wilgotną skórą wywołuje zjawisko kawitacji polegające na wytwarzaniu pęcherzyków gazu i ich pękaniu, co w efekcie powoduje rozbicie i usunięcie martwych komórek naskórka oraz wszelkich zanieczyszczeń skóry. Peeling kawitacyjny oprócz oczyszczenia zapewnia także odpowiednie przygotowanie do dalszych zabiegów oraz zwiększa przenikanie składników aktywnych w głąb skóry. Zabieg można wykonywać na twarzy, szyi, dekolcie oraz plecach.

Po zabiegu skóra może być zaróżowiona co wskazuje na pobudzenie przemiany komórkowej, najczęściej ustępuje po około godzinie.

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGU

Zabieg można wykonać jednorazowo bądź w serii 4-6 zabiegów 1 raz w tygodniu, a przy cerach wrażliwszych co 1-2 tygodnie. Ilość i częstotliwość dobierane są indywidualnie do potrzeb skóry pacjenta.

EFEKTY:

PRZECIWWSKAZANIA :

Cena zabiegu
Od 60zł