Centrum Leczenia ŻylakówCentrum Medycyny Estetycznej i LaseroterapiiCentrum Liposukcji i Modelowania Sylwetki

NOWOŚĆ VIVACE BTL - lifting/odmładzanie

VIVACE BTL – frakcjonowanie mikroigłowe RF z terapią skojarzoną LED czyli lifting nieoperacyjny; odmładzenie i redukcja zmarszczek


Co to jest VIVACE?

Zabieg VIVACE® to innowacyjna, bezpieczna i precyzyjna metoda liftingu skóry bez skalpela. Jest to długo oczekiwana alternatywna dla agresywnych, frakcyjnych zabiegów laserowych odmładzania i liftingu z krótkim (1-2 dni) okresem rekonwalescencji. VIVACE® jest obecnie jedynym aparatem na rynku estetycznym dającym przestrzenny efekt 3D ujędrniania skóry dzięki wielopunktowemu działaniu na jej kolejne warstwy.

VIVACE to urządzenie do odmładzania skóry wykorzystujące technikę precyzyjnego frakcjonowania mikroigłowego RF ( głębokość od 0,5mm do 3,5 mm ) z terapia skojarzoną LED czyli dzięki termo liftingowi – czyli mikronakłuwaniu i podgrzewaniu skóry za pomocą fal radiowych następuję zagęszczanie i ujędrnianie skóry. Energia RF jest dostarczana poprzez elektrody mikroigłowe, bezpośrednio do skóry właściwej, dzięki czemu następuje produkcja nowego kolagenu oraz elastyny. Minimalnie inwazyjny system odmładzający skórę posiada złote, częściowo izolowane końcówki mikroigłowe, które oddziaływują na skórę właściwą bez uszkadzania naskórka. Jednoczesna emisja czerwonego lub niebieskiego światła LED przyspiesza proces gojenia skóry po zabiegu zaś precyzyjny mikrosilnik gwarantuje pewną aplikację, redukując ból i możliwość wystąpienia efektów ubocznych.

Cofnij czas z VIVACE – innowacyjność tego liftingu!!!

Spektakularne efekty zabiegowe zapewnia synergia technologii CIT, WHM ora z terapii LED przy użyciu aparatu VIVACE.


Zalety VIVACE BTL

Specjalna głowica urządzenia VIVACE BTL posiada aż 36 mikroigieł, których końcówki po przekłuciu skóry SA podgrzewane. Dzięki zastosowaniu ciepła włókna kolagenowe są pobudzane do szybszej odnowy. Natomiast wygodny aplikator ze światłem LED i lekki ergonomiczny aplikator współpracuje z izolowanymi oraz nieizolowanymi końcówkami mikroigłowymi. Dzięki temu zintegrowane źródło biostymulacyjne, wzmacnia procesy, które poprawiają wygląd skóry. Następuje zwiększenie produkcji kolagenu, dzięki czerwonemu światłu LED, które aktywuje komórki. W konsekwencji skóra uzyskuje zdrowy koloryt, zwiększa się jej napięcie, a także poprawia teksturę skóry. Światło niebieskie działa na bakterie propionibacterium Agnes, dzięki czemu możliwe jest efektywne leczenie trądziku.

Obszary najskuteczniejszego stosowania:

Efekty dla twarzy:

Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu

Efekty dla oczu:

Efekty dla ciała:

Jak długo trwa zabieg VIVACE?

Procedura może trwać od 1 godziny do2 godzin, zależnie od rozmiaru powierzchni zabiegowej. Należy doliczyć czas wymagany do przygotowania zabiegu tzn. obszar zabiegowy znieczulany jest kremem Emla i pacjent musi znieczulić się od 30-45 minut.

Ile zabiegów jest potrzebnych?

Najlepsze efekty uzyskujemy po serii zabiegów składających się z 4 serii powtarzanych w odstępie każdy co 4 tygodnie, aby osiągnąć efekt zamierzony.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Zabieg VIVACE powoduje natychmiastowe napięcie struktury kolagenu, a następnie dalsze zmiany w miarę upływu czasu .Procedura VIVACE zapewnia długo trwały efekt, poparty badaniami klinicznymi, które oceniają , iż utrzymuje się on co najmniej 3 lata. Jednakże na trwałość uzyskanych efektów wpływ ma wiek pacjenta, kondycja skóry i styl życia jaki prowadzi po zabiegu. Przypominający zabieg można powtórzyć około roku. Wówczas wykonujemy 1 zabieg. Po upływie 3 lat należy powtórzyć całą serię tzn. 4 zabiegi.

Jakich odczuć po zabiegu może spodziewać się pacjent?

Natychmiast po przeprowadzonym zabiegu systemem VIVACE, pacjent może odczuwać napięcie skóry, która staje się gładsza i młodsza. Z czasem zauważa się większe efekty.

Kiedy efekty będą widoczne?

Opublikowane badania kliniczne przez firmę VIVACE pokazują, że dająca się zmierzyć poprawa napięcia skóry pojawia się natychmiast po zabiegu, a potem stopniowo stabilizuje poprzez okres 2 – 6 miesięcy po 4 zabiegach. Jednakże wielu pacjentów obserwowało zmianę już wcześniej po 3 miesiącach.

Jak powinnam się przygotować do zabiegu?

Procedura VIVACE nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań. Zaraz po zabiegu można wrócić do normalnych aktywności życiowych.

Jak będę wyglądać bezpośrednio po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu VIVACE utrzymuję się zaczerwienienie skóry, które utrzymuję się do kilku godzin, zaś sama skóra goi się od 24 - 48 godzin. Pacjent od razu odczuwa napięcie skóry tzw. efekt liftingu. Skóra jest delikatniejsza. Rezultaty zabiegu VIVACE są delikatne, wyglądają naturalnie i nie wymagają okresu rekonwalescencji, który ma miejsce w przypadku zabiegu chirurgicznego.

Po zabiegu należy myć okolicę zabiegową wodą przegotowaną lub termalną i osuszać ręcznikiem jednorazowym. Stosować kremy wcześniej używane oraz na twarz filtry przeciwsłoneczne.Po zabiegu należy myć okolicę zabiegową wodą przegotowaną lub termalną i osuszać ręcznikiem jednorazowym. Stosować kremy wcześniej używane oraz na twarz filtry przeciwsłoneczne.

Przeciwwskazania do zabiegu z użyciem urządzenia VIVACE:

Cena zabiegu
Od 800zł