Centrum Leczenia ŻylakówCentrum Medycyny Estetycznej i LaseroterapiiCentrum Liposukcji i Modelowania Sylwetki

MONTIBELLO

Montibello to marka mająca swe korzenie w sercu gorącej Hiszpanii, w Barcelonie, stolicy Katalonii, położonej w bajecznych zatokach Morza Śródziemnego, gdzie mieści się również siedziba firmy i znakomita baza szkoleniowa. Jest jedna z niewielu firm, które jako fundament swojej działalności wykorzystują koncepcję całkowitego piękna. Jej misja:

„Zapewnić swoim klientom wyjątkowe doznania dotyczące piękna”

Montibello oferuje pełną gamę kosmetyków do pielęgnacji twarzy, dostosowanych do wszystkich potrzeb delikatnej skóry.


W specjalnych laboratoriach pod okiem ekspertów i naukowców powstają produkty o wysokiej i niepowtarzalnej jakości.Staranna selekcja składników aktywnych ma na celu stworzenie bogatych i zaawansowanych formuł, które dostarczają skórze niesamowitych wrażeń i dają efekty już od pierwszego zastosowania.


Profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne o udowodnionej skuteczności oraz ekskluzywny wybór produktów pozwalają na doświadczenie piękna w wyjątkowy sposób.


Ponadto każdy zabieg Montibello wzbogacony jest o wyjątkowy rytuał i specjalne techniki masażu, które wprowadzają w stan prawdziwego relaksu i odprężenia, jak w najlepszych ośrodkach SPA.


Montibello oferuje profesjonalne linie zabiegowe pozwalające zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających typów skóry i umożliwiające kontynuacje pielęgnacji w warunkach domowych poprzez wyjątkowe produkty dostępne do zakupienia w naszym gabinecie kosmetycznym.

ARUDE

KOSMETYKA TransAGEING, GLOBALNA PIELĘGNACJA PRZECIWKO STARZENIU

Innowacyjny zabieg marki Montibello to nowy wymiar kosmetyki do pielęgnacji piękna wszystkich kobiet – kosmetyka TransAGEING. Według Montibello piękno znajduje się w każdej kobiecie, niezależnie od jej wieku, dlatego ARÛDE przedstawia TransAGEING – rewolucyjny koncept, który traktuje w sposób globalny proces starzenia się skóry.

AKTYWNE SERCE ARÛDE

Jest to kompozycja 30 staranie dobranych składników aktywnych, ze względu na swoje właściwości, mechanizmy działania, jakość i niezawodność, działających prewencyjnie i zwalczających efekty starzenia się skóry. Są to także formuły, które działają w rożnych warstwach skóry, osiągając różnorodne działanie na wszystkich poziomach i konsystencje, które aktywują̨ się w kontakcie ze skórą, dostarczając unikalnych wrażeń́ zmysłowych.

PIELĘGNACJA ARUDE - Rytuał V-CONTOURING

Zabieg pielęgnacyjny ARUDE w połączeniu z ekskluzywnym rytuałem piękna V-CONTOURING pozwala osiągnąć widoczne już po jednym zabiegu efekty, jak również przenieść się w świat relaksu dzięki niesamowitym metodom masażu i aplikacji produktów. Podczas Rytuału doświadczać można wyjątkowych doznań, począwszy od musującego peelingu inspirowanego zjawiskiem karboksyterapii, poprzez stymulujący masaż twarzy za pomocą Masażera Stymulującego, kończąc na doświadczaniu przemian konsystencji produktów w trakcie manualnego masażu i mineralnej maski o działaniu modelującym. Ponadto każdy zabieg Montibello rozpoczyna się i kończy specjalnymi technikami Cleansing&Relax oraz Finish&Relax, które wprowadzają w stan prawdziwego relaksu i odprężenia.

DZIAŁANIA I REZULTATY

Czas zabiegu: 1,5 h

Częstotliwość: Terapia szokowa: 6 zabiegów w 4 tygodnie.Oferujemy Państwu również produkty, które pozwolą na kontynuację pielęgnacji w domu.Szczególnie polecamy PROTECTING CREAM SPF 20

Jest to zmiękczający krem na dzień o jedwabistej konsystencji, który zwalcza w globalny sposób oznaki starzenia. „Aktywne wnętrze“ jego innowacyjnej formuły zwiększa jędrność skóry, zwalcza zmarszczki, modeluje owal twarzy, wygładza rysy, zmniejsza odbarwienia i ujednolica koloryt skóry, zapewniając natychmiastowy efekt napinający. Skóra pozostaje nawilżona, uelastyczniona i promienista.

,

GENUINE CELL

ODMŁODZENIE TWARZY Z EFEKTEM WOLUMETRYCZNYM

MONTIBELLO proponuje innowacyjną koncepcję przeciwstarzeniową ściśle wiążącą się z „komunikacją skóry”.


Nowa linia produktów GENUINE CELL w przeciwieństwie do tradycyjnego podejścia, oferuje innowacyjną technologię CFRP (angielski skrót od Communication Factor Rich Plasmas, tzn. osocze bogate w czynniki komunikacyjne).


Technologia CFRP marki Montibello zawiera kombinację najważniejszych komunikatorów odgrywających rolę w inicjowaniu procesów przeciwzmarszczkowych i ujędrniających. Działają one synergicznie dla lepszej skuteczności, aktywując komunikację korzystną dla odmłodzenia skóry i wyciszenia komunikatorów dla niej szkodliwych. Kompleks składników biomimetycznych o wysokiej skuteczności zabezpieczających kapitał zdrowej, młodej skóry na przyszłość.

PIELĘGNACJA GENUINE CELL - RYTAUŁ V-LIFTING

Nowa pielęgnacja regenerująca skórę zainspirowana najnowszym odkryciem z dziedziny oraz osoczem bogatym w czynniki wzrostu. Działa silnie przeciwstarzeniowo: medycyny regeneracyjnej zmarszczki są spłycone, a twarz odzyskuje elastyczność, objętość i sprężystość. MONTIBELLO proponuje połączenie korzyści fizjologicznych masażu zainspirowanegotechnikami fizjoterapii z silnie pobudzającymi formułami kosmetyków GENUINECELL o działaniu naprawczym i regeneracyjnym.Niezwykły rytuał V-LIFTING zainspirowany jest techniką chiro-masażu na poszczególnych punktach tzw. „mapy kolagenowej” twarzy z wykorzystaniem specjalnego Przyrządu do masażu. Ponadto każdy zabieg Montibello rozpoczyna się i kończy specjalnymi technikami Cleansing&Relax oraz Finish&Relax, które wprowadzają w stan prawdziwego relaksu i odprężenia.

DZIAŁANIA I REZULTATY:

Czas zabiegu: 1h

Częstotliwość: Terapia szokowa: 6 zabiegów w 4 tygodnieOferujemy Państwu również produkty, które pozwolą na kontynuację pielęgnacji w domu.Szczególnie polecamyANTI-WRINKLE RICH CREAM SPF 15

Przeciwzmarszczkowa kuracja w kremie, wysoce nawilżająca i zmiękczająca, o bogatym składzie. Dzięki znakomitemu połączeniu lipidów pochodzenia roślinnego przywraca równowagę poziomu odżywienia i nawilżenia skóry. Aktywuje proces samoregeneracji skóry, widocznie redukując zmarszczki i nadając twarzy elastyczność i jędrność.


ANTI-WRINKLE COMFORT CREAM SPF 15

Przeciwzmarszczkowa kuracja w kremie o bogatej w dotyku, rozpływającej się i nawilżającej konsystencji. Aktywuje proces samoregeneracji skóry, sprawiając, że zmarszczki widocznie się zmniejszają, a twarz odzyskuje elastyczność, objętość i jędrność. Produkt wzmocniony olejkiem arganowym.

OXYGEN

PIELĘGNACJA DOTLENIAJĄCA


Czy Twoja skóra wygląda na pozbawioną życia i pełną niedoskonałości?

Czy na Twojej skórze występują objawy zmęczenia?


Zafunduj jej zastrzyk energii i tlenu dzięki linii produktów OXYGEN marki MONTIBELLO. Formuła produktów z linii OXYGEN opiera się na innowacyjnej technologii SO2S podtrzymującej kapitał energetyczny. Technologia ta ponadto dostarcza tlen niezbędny do optymalnego przebiegu procesu oddychania komórkowego i ograniczenia akumulacji toksyn w skórze. Kremy przeznaczone do systematycznej pielęgnacji w domu zostały wzbogacone o technologię Glycodefense, która chroni skórę przed niekorzystnym wpływem środowiska miejskiego, przechwytując metale ciężkie z otoczenia (dym, smog, zanieczyszczenia).

PIELĘGNACJA OXYGEN

Rytuał O2 VITALITY towarzyszący zabiegowi Oxygen wykorzystuje energię naturalnych kamieni Jadeitu, które mają działanie oczyszczające. Dodatkowo technika manualna Body &Mind Harmony Massage stymuluje najważniejsze punkty twarzy, szyi i dekoltu dając uczucie pełnego odprężenia. Ponadto każdy zabieg Montibello rozpoczyna się i kończy specjalnymi technikami Cleansing&Relax oraz Finish&Relax, które wprowadzają w stan prawdziwego relaksu.

DZIAŁANIA I REZULTATY:

Czas zabiegu: 1h

Częstotliwość: Terapia szokowa: 4 zabiegi w 4 tygodnieOferujemy Państwu również produkty, które pozwolą na kontynuację pielęgnacji w domu.Szczególnie polecamyENERGISER O2 CREAM

Dotleniający krem o bogatej i rozpływającej się konsystencji, przeznaczony do pielęgnacji cery normalnej i suchej. Zastrzyk energii i tlenu dla skóry niedotlenionej i/lub z oznakami zmęczenia zapewniający witalność, blask i ochronę przed wpływem środowiska miejskiego.


ENERGISER O2 SORBET

Dotleniająca emulsja o świeżej, lekkiej konsystencji, przeznaczona do cery mieszanej i tłustej u kobiet i mężczyzn. Zastrzyk energii i tlenu dla skóry niedotlenionej i/lub z oznakami zmęczenia, dotleniający, oczyszczający i zapewniający blask i ochronę przed wpływem środowiska miejskiego.

VITA PURE C

PIELĘGNACJA PRZECIWUTLENIAJĄCA DLA PRZECIWDZIAŁANIA STARZENIU SIĘ SKÓRY

ROZŚWIETLAJĄCA

Firma Montibello prezentuje VITA PURE C, eksplozję młodości dzięki kosmetykom najnowszej generacji, które opracowano z myślą o przywróceniu skórze blasku i walce z upływającym czasem.


Linia produktów VITA PURE C zawiera AOX Vital C+, innowacyjną technologię, która zwalcza pierwsze oznaki starzenia się skóry w bardziej naturalny i bezpośredni sposób, zapewniając natychmiastowy efekt rozświetlenia.


Kremy przeznaczone do kontynuowania pielęgnacji w domu zawierają PHYTOSAN, który przeciwdziała fotostarzeniu się skóry, naprawiając uszkodzenia DNA spowodowane przez promieniowanie ultrafioletowe.


Działanie przeciwutleniające zapewnia synergia różnych typów witaminy C o dużej stabilności i skuteczności: liposomalna witamina C, proteinowa witamina C oraz czysty kwas askorbinowy. Zwalczają one wolne rodniki, wychwytując je i chroniąc DNA komórkowe, wspomagając syntezę włókien kolagenowych i nadają skórze blask. Dzięki tej kombinacji typów witaminy C możliwe jest dotarcie do najgłębszych warstw skóry.


Ponadto produkty zawierają ekstrakty z owoców bogatych w witaminę C: malin, truskawek, kiwi, jabłek, brzoskwiń i papai, które zwalczają wolne rodniki a także wyciągi roślinne o działaniu rozświetlającym i przeciwstarzeniowym.

PIELĘGNACJA VITA PURE C

Niezwykły rytuał CELL STIMULATE, który wykorzystuje energię naturalnych kamieni z kwarcu awenturynowego w połączeniu z wyjątkową maską o konsystencji musu i wysokim stężeniem witaminy C, powoduje rozświetlenie skóry widoczne już po pierwszym zabiegu. Ponadto każdy zabieg Montibello rozpoczyna się i kończy specjalnymi technikami oczyszczającymi Cleansing&Relax oraz kończącymi Finish&Relax, które wprowadzają w stan prawdziwego relaksu i odprężenia.

DZIAŁANIA I REZULTATY:

Czas zabiegu: 1h

Częstotliwość: 4 zabiegi w 4 tygodnieOferujemy Państwu również produkty, które pozwolą na kontynuację pielęgnacji w domu.Szczególnie polecamy

RE ● EQUILIBRIUM

SKÓRA WOLNA OD NIEDOSKONAŁOŚCI W KAŻDYM WIEKU,

oczyszczona w każdym fragmencie.

PIELĘGNACJA STOP IMPURITY ZMNIEJSZAJĄCA ZANIECZYSZCZENIA

Profesjonalna i ekskluzywna pielęgnacja, która przywraca równowagę ekosystemu skóry, normalizując skórę łojotokową i z tendencją do trądziku, poprzez trzy fazy powiązane masażem detoksykującym. Skóra jest zmatowiona, wygładzona i odzyskuje komfort już po jednej sesji. Ponadto każdy zabieg Montibello rozpoczyna się i kończy specjalnymi technikami oczyszczającymi Cleaning&Relax oraz kończącymi Finish&Relax, które wprowadzają w stan prawdziwego relaksu i odprężenia.

DZIAŁANIA I REZULTATY:

Czas zabiegu: 1h

Częstotliwość: 6 zabiegów (1 sesja tygodniowo)Oferujemy Państwu również produkty, które pozwolą na kontynuację pielęgnacji w domu.Szczególnie polecamyANTI-AGE BALANCING EMULSION

Emulsja przywracająca równowagę, o działaniu przeciwstarzeniowym, przeznaczona do pielęgnacji skóry tłustej dojrzałej, przedstawiającej niedoskonałości i oznaki starzenia. Skóra jest wolna od połysku przez 24 godziny. Produkt nie zatyka porów.


PURIFYING REGULATING FLUID

Fluid bez olejów o działaniu oczyszczającym i regulującym niedoskonałości, przeznaczony specjalnie do pielęgnacji skóry tłustej i ze skłonnościami do trądziku. Skóra odzyskuje nawilżenie, jest wolna od połysku i chroniona przed środowiskiem miejskim, dzięki tarczy przeciwko zanieczyszczeniom. Produkt nie zatyka porów.


ANTI-BLEMISH STICK

Korektor w sztyfcie, który pielęgnuje i koryguje w szczególny sposób niedoskonałości skórne o pochodzeniu trądzikowym.