Centrum Leczenia ŻylakówCentrum Medycyny Estetycznej i LaseroterapiiCentrum Liposukcji i Modelowania Sylwetki

BTL EMBODY

- unikatowy system do budowy mięśni brzucha i zamiany tłuszczu w mięśnie oraz liftingu pośladków

więcej

Endermologia LPG Alliance - ujędrnienie i wyszczuplenie ciała oraz likwidacja cellulitu

Opis procedury w przygotowaniu

więcej

Exilis BTL - redukcja tkanki tłuszczowej i ujędrnienie zwiotczałej skóry

Opis procedury w przygotowaniu

więcej

KRYOLIPO - kriolipoliza

– nieinwazyjny i nowatorski system do redukcji tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest nową, ale sprawdzoną już technologią nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej. Jest metodą trwale niszczącą komórki tłuszczowe, która może być porównywana z tradycyjnymi zabiegami liposukcji. Świetnie sprawdza się w procesie leczenia pacjentów z dużą otyłością. Dzięki kriolipolizie można pozbyć się komórek tłuszczowych bez użycia skalpela, nawet w miejscach dotąd niedostępnych dla chirurgii plastycznej.

więcej

Laser Fotona - Laserowy lifting ciała - ujędrnianie zwiotczałego ciala

Opis procedury w przygotowaniu

więcej

THERMAGE – Lifting nieoperacyjny

Lifting Thermage jest trwałą, nowatorską metodą odmładzania skóry w sposób niechirurgiczny. Jedyna potwierdzona klinicznie procedura Thermacool (posiada certyfikat FDA) polega na zastosowaniu fal radiowych(RF), które grzeją objętościowo głębsze warstwy skóry do zwiększenia jej napięcia i elastyczności oraz do uzyskania trwałego liftingu bez użycia skalpela. System ten może być zastosowany jedynie przez lekarza specjalistę medycyny estetycznej. Zabieg jest odpowiedni dla każdego typu skóry. To nieinwazyjny sposób na bezpieczny lifting, skuteczniejszy od liftingu za pomocą sztucznych wypełniaczy, z możliwością wykonania go o każdej porze roku. Stanowi on obecnie alternatywę również dla skalpela!

więcej

LIPOLIZA INIEKCYJNA - INTRALIPOTERAPIA

Lipoliza iniekcyjna czyli nieinwazyjne odtłuszczanie sylwetki pozwala na eliminację depozytów tłuszczowych bez ingerencji chirurgicznej za pomocą zastrzyków substancji powodującej rozpad adipocytów inaczej komórek tłuszczowych. Po podaniu lek z łatwością przenika przez błony komórkowe do ich wnętrza powodując rozerwanie struktury błon i rozpad trójglicerydów. Następnie transportowany jest przez organizm do wątroby, gdzie następuje rozpad tłuszczów i wydalenie ich z organizmu.

więcej

Lymphastim - masaż uciskowy

Opis procedury w przygotowaniu

więcej