Centrum Leczenia ŻylakówCentrum Medycyny Estetycznej i LaseroterapiiCentrum Liposukcji i Modelowania Sylwetki

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Jest to peeling mechaniczny, polegający na kontrolowanym ścieraniu naskórka za pomocą głowicy pokrytej kryształkami diamentu. Mikrodermabrazja przede wszystkim oczyszcza naszą skórę z martwych, zrogowaciałych komórek a także z zanieczyszczeń (brudu, pyłu, pozostałości makijażu, bakterii). Oprócz tego ma wpływ także na głębsze warstwy skóry ponieważ stymuluje komórki do produkcji kolagenu i elastyny oraz pobudza skórę do regeneracji i odbudowy. Złuszczanie następuje stopniowo dlatego jest to zabieg całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Dodatkowo wytwarzana próżnia powoduje eksfoliacje, która przywraca skórze świeżość i blask. Terapia próżniowa unosi bruzdy zmarszczkowe, widocznie zwiększa napięcie mięśni, wyraźnie wygładzając zmarszczki mimiczne.

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST TEN ZABIEG?

Zabieg mikrodermabrazji jest odpowiedni dla osób w każdym wieku i o różnym typie skóry, zarówno dla tych którzy posiadają cerę tłustą, suchą, mieszaną i dojrzałą, a także dla tych ze skórą wrażliwą i naczyniową.

WSKAZANIA :

JAK WYGLĄDA ZABIEG MIKRODERMABRAZJI?

Po wstępnym oczyszczeniu (demakijażu) do skóry przykładna jest specjalna głowica pokryta kryształkami diamentu. Przesuwając ją po skórze z lekkim uciskiem uzyskujemy efekt ścierania a złuszczony, zrogowaciały naskórek zostaje zassany do aparatu. Zabieg mikrodermabrazji, w zależności od potrzeb, może być wykonywany na różnych powierzchniach ciała (twarz, szyja, dekolt, plecy, ręce, nogi).

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGU

Zabieg mikrodermabrazji można wykonywać jednorazowo bądź w serii od 2 do 10 zabiegów w odstępach od 1 do 4 tygodni. Ilość i częstotliwość dobierane są indywidualnie do potrzeb skóry pacjenta. W celu podtrzymania i utrwalenia efektów zaleca się co 4 – 6 tygodni powtórzyć zabieg. Warto pamiętać by mikrodermabrazji nie wykonywać latem, kiedy nasłonecznienie jest największe. Zabieg zaleca się wykonywać w okresie wczesnej wiosny i jesieni.

PRZYGOTOWANIE SKÓRY DO ZABIEGU MIKRODERMABRAZJI :

Na 5-7 dni przed zabiegiem należy unikać:

EWENTUALNE OBJAWY PO ZABIEGU

Po zabiegu może pojawić się delikatny rumień bądź zaczerwienie skóry, a także odczucie pieczenia i mrowienia, jednak objawy te ustępują już po kilku godzinach.

PO ZABIEGU MIKRODERMABRAZJI

EFEKTY:

PRZECIWWSKAZANIA

Cena zabiegu
Od 100zł