Centrum Leczenia ŻylakówCentrum Medycyny Estetycznej i LaseroterapiiCentrum Liposukcji i Modelowania Sylwetki

Skeyndor

Linie kosmetyczne, bazujące na autorskiej koncepcji SKEYNDOR są synonimem najwyższej jakości i efektywności zabiegowej. Spektakularne odkrycia, znajdujące swoje odzwierciedlenie w nowościach produktowych, to wynik precyzyjnych badań naukowych, prowadzonych we własnych laboratoriach SKEYNDOR.

więcej

Vagheggi

Vagheggi to nieustannie rozwijająca się firma, która od zawsze pozostaje wierna swojej wizji piękna i misji tworzenia kosmetyków pochodzenia roślinnego. Prezentujemy w naszej ofercie wybrane produkty, które naszym zdaniem zasługują na szczególną uwagę.

więcej

Peelingi dermatologiczne

Opis procedury w przygotowaniu

więcej

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Jest to peeling mechaniczny, polegający na kontrolowanym ścieraniu naskórka za pomocą głowicy pokrytej kryształkami diamentu. Mikrodermabrazja przede wszystkim oczyszcza naszą skórę z martwych, zrogowaciałych komórek a także z zanieczyszczeń (brudu, pyłu, pozostałości makijażu, bakterii). Oprócz tego ma wpływ także na głębsze warstwy skóry ponieważ stymuluje komórki do produkcji kolagenu i elastyny oraz pobudza skórę do regeneracji i odbudowy. Złuszczanie następuje stopniowo dlatego jest to zabieg całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Dodatkowo wytwarzana próżnia powoduje eksfoliacje, która przywraca skórze świeżość i blask. Terapia próżniowa unosi bruzdy zmarszczkowe, widocznie zwiększa napięcie mięśni, wyraźnie wygładzając zmarszczki mimiczne.

więcej

PEELING KAWITACYJNY

To zabieg, który polega na bezbolesnym i głębokim oczyszczaniu skóry za pomocą ultradźwięków czyli fal akustycznych. Peeling kawitacyjny usuwa zrogowaciałe komórki naskórka, zanieczyszczenia, nadmiar łoju i bakterii, oczyszcza pory, a jednocześnie poprawia mikrokrążenie, dotlenia i nawilża skórę. Jest to zabieg bezbolesny i bezpieczny dający natychmiastowe efekty. Peeling kawitacyjny stosuje się do oczyszczania skóry twarzy i przygotowania jej do dalszych etapów zabiegów kosmetycznych.

więcej

SONOFOREZA

Sonoforeza to zabieg pielęgnacyjny, w którym za pomocą ultradźwięków (fal akustycznych) wprowadzane są w głębsze warstwy naskórka substancje aktywne (lecznicze i kosmetyczne). Składniki te dobierane są odpowiednio do potrzeb i defektów skóry pacjenta. Ponadto sonoforeza powoduję mikromasaż skóry, a to z kolei poprawia ukrwienie naskórka i regenerację tkanek. Dlatego zabieg ten zwany jest także masażem ultradźwiękowym. Wytwarzane przez ultradźwięki ciepło przenika w głąb tkanki powodując odprężenie skóry i mięśni. Towarzyszy temu delikatny masaż poprawiający przepływ krwi i limfy, a także metabolizm i regenerację komórek. Zabieg jest bezpieczny i przyjemny.

więcej

JONOFOREZA

To zabieg, którego celem jest wprowadzenie kosmetycznych związków aktywnych lub leków do tkanek przy użyciu prądu stałego. Prąd działa również bezpośrednio na tkanki i powoduje, że skóra jest lepiej ukrwiona, dotleniona i odżywiona. Substancje kosmetyczne wprowadzane w głąb skóry pozwalają na leczenie zmian naczyniowych, trądzika i blizn.

więcej

GALWANIZACJA

To zabieg opierający się na działaniu prądu stałego (galwanicznego). Wyróżnia się galwanizację anodową i katodową. Anodowa ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, a katodowa zwiększa ukrwienie skóry. Rodzaj galwanizacji dobierany jest w zależności od potrzeb i problemów skóry pacjenta.

więcej

DARSONWALIZACJA

Jest to zabieg, w którym wykorzystuje się działanie prądów wielkiej częstotliwości czyli prądów d’Arsonvala (stąd nazwa darsonwalizacja). Jego działanie powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, a to z kolei poprawia ukrwienie skóry i sprawia, że jest ona lepiej odżywiona. Darsonwalizacje stosuje się również w celu dezynfekcji skóry (szczególnie trądzikowej) oraz przy wzmożonym łojotoku (zmniejsza czynności wydzielnicze gruczołów łojowych). Działanie tych prądów wykorzystywane jest najczęściej po zabiegach intensywnie oczyszczających lub po nakłuciach skóry.

więcej

MASAŻ TWARZY

Masaż twarzy jest nie tylko doskonałą formą relaksu pozwalającą naodprężenie i wyciszenieale takżeświetnie działana naszą skórę. Odpowiednie ruchy usprawniają przepływ krwi i limfy oraz sprawiają, że skóra jest lepiej odżywiona i dotleniona, poprawia się jej koloryt oraz elastyczność i sprężystość. Oprócz tego masaż pomaga pozbyć się opuchlizny i worków pod oczami, a także doskonale nawilża naszą skórę. Regularne wykonywanie masażu przyczynia się do wygładzenia zmarszczek oraz zapobiega powstawaniu nowych. Po masażu skóra jest wygładzona, wygląda zdrowo i promiennie a pacjenci czują się zrelaksowani. Jeśli zachodzi potrzeba, masaż można wzbogacić o ampułkę, która dobierana jest odpowiednio do skóry pacjenta.

więcej

MANUALNE OCZYSZCZANIE

To zabieg kosmetyczny, który wykonuje się w celu dogłębnego oczyszczenia głównie skóry twarzy a także dekoltu czy pleców. Zabieg polega przede wszystkim na ręcznym usunięciu zaskórników i innych zanieczyszczeń gromadzących się pod skórą. Natomiast cały zabieg składa się również z wielu innych czynności, które mają za zadanie usprawnić oczyszczanie.

więcej

Zabiegi parafinowe

Opis procedury w przygotowaniu

więcej

Stylizacja rzęs i brwi

Opis procedury w przygotowaniu

więcej

Revitalash - pielęgnacja rzęs i brwi

Opis procedury w przygotowaniu

więcej