Centrum Leczenia ŻylakówCentrum Medycyny Estetycznej i LaseroterapiiCentrum Liposukcji i Modelowania Sylwetki

BTL EMBODY – UNIKATOWY SYSTEM DO BUDOWY MIĘŚNI BRZUCHA I ZAMIANY TŁUSZCZU W MIĘŚNIE ORAZ LIFTINGU POŚLADKÓW

ZBUDUJ SWOJE MIĘŚNIE

BTL EMBODY to urządzenie do nieinwazyjnego liftingu i modelowania poślad­ków. Zastosowana w rejonie brzucha – jak żad­ne inne urządzenie – rzeźbi mięśnie i redukuje tkankę tłuszczową. To idealny zabieg dla osób marzących o szczupłej i wysportowanej sylwet­ce.

JAK BTL EMBODY BUDUJE MIĘŚNIE?

W trakcie jednego zabiegu energia HIFEM wywołu­je ponad 20 tysięcy niezwykle intensywnych skur­czów mięśni, a dokładnie skurczów supramaksy­malnych . Gdy podasz tę rekordową liczbę swoim klientom, zrozumieją, że sami nie są w stanie wyko­nać takiego treningu w pół godziny.

Jak to wpływa na mięśnie?

Tkanka mięśniowa musi przystosować się do tak ekstremalnego treningu. Dlatego wytwarza nowe włókna mięśniowe, zwiększa gęstość i objętość mięśni. To powoduje, że mięśnie są większe, lepiej napięte i bardziej widoczne.

JAK BTL EMBODY SPALA TŁUSZCZ?

Ponieważ w trakcie zabiegu BTL EMBODY mię­śnie wykonują ponad maksymalne skurcze, mózg otrzymuje informację, że potrzebna będzie energia i to w ekstremalnych dawkach. Dlatego organizm uwalnia potężną ilość energii z najbli­żej położonych komórek tłuszczowych. Efekt kaskadowy uruchamia intensywną lipolizę. I tak dochodzi do spalenia tkanki tłuszczowej znajdu­jącej się w sąsiedztwie kurczących się mięśni.OBSZARY ZASTOSOWANIA:
POŚLADKI

W przypadku treningu pośladków 30-minutowy zabieg BTL EMBODY zastępuje 20 tysięcy przysiadów. W trakcie treningu energia HIFEM wywołuje intensywne, supramaksymalne skurcze, które wzmacniają mięśnie pośladków i jednocześnie redukują tkankę tłuszczową w tym obszarze. Trening nie wymaga żadnej aktywności ani też rekonwalescencji. Po pełnej serii pośladki są uniesione, ujędrnione i kształtne – bez skalpela, liposukcji, iniekcji czy operacji plastycznych.

BRZUCH

W trakcie jednego zabiegu BTL EMBODY zapewnia mięśniom wysiłek porównywalny do 20 tysięcy brzuszków. Maszyna pobudza mięśnie brzucha do tak intensywnej pracy w ciągu 30 minut, bo tyle trwa jeden trening. To robi wrażenie! Celem treningu jest płaski i umięśniony brzuch i to bez względu na płeć. Supramaksymalne skurcze wywołują wzrost masy mięśniowej oraz spalają podskórny tłuszcz, zasłaniający mięśnie brzucha. A wszystko to bez skalpela, iniekcji, rekonwalescencji i bólu.

WSKAZANIA DO ZABIEGU EMBODY

Pośladki Płaskie

Nieumięśniony brzuch z nadmiarem tkanki tłuszczowej

EFEKTY ZABIEGOWE:
przed
8 tygodni po 4-ym zabiegu
przed
8 tygodni po 4-ym zabiegu
przed
po 4-ym zabiegu
przed
po 4 tygodniach
przed
po 4-ym zabiegu
przed
12 tygodni po 4-ym zabiegu
przed
po 4-ym zabiegu
przed
1 miesiąc po
przed
1 miesiąc po

Co to jest HIFEM technologia?

HIFEM (High-Intensity Focused Electromagnetic Technology) to zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności. Wywołuje selektywnie, czyli wybiórczo, ponad maksymalne skurcze mięśni. Dzięki temu pobudza: wzrost włókien kurczliwych, tworzenie nowych białek i rozrost włókien mięśniowych.

SUPRAMAKSYMALNA MOC! Energia HIFEM jest skuteczna w rozbudowie mięśni, ponieważ potrafi wywołać i utrzymać przez wiele sekund supramaksymalne skurcze. Mówiąc najprościej „ćwiczy” mięśnie ze znacznie większą mocą i częstotliwością niż jest to możliwe podczas jakiegokolwiek treningu.

Co to są skurcze supramaksymalne? Przyjmuje się, że supramaksymalne skurcze są intensywniejsze niż Maksymalny Dobrowolny Skurcz (MVC – Maximal Voluntary Contraction) wywoływany fizjologicznie. Czyli nie jesteśmy w stanie wywołać takich skurczów samodzielnie, a także nie potrafimy fizjologicznie odpowiednio długo ich utrzymać. To dlatego trening mięśni energią HIFEM jest bardziej skuteczny niż każdy wysiłek fizyczny. W trakcie jednego zabiegu energia HIFEM wywołuje ok. 20 tysięcy supramaksymalnych skurczów. Są one kierowane bezpośrednio do nerwów obwodowych, niezależnie od funkcji mózgu. Nie wymagają żadnej aktywności ze strony osoby poddawanej treningowi, są odczuwalne jako wyraźne skurcze.

Na czym polega skuteczność BTL EMBODY w rzeźbieniu sylwetki?

Energię HIFEM wykorzystuje urządzenie BTL EMBODY, które jednocześnie spala tłuszcz i wzmacnia mięśnie. Okazuje się, że tego właśnie oczekuje większość klientów zainteresowanych zabiegami na ciało. Amerykański portal RealSelf poświęcony medycynie przeprowadził badania, z których wynika, że aż 98% konsumentów szuka sposobów na redukcję tkanki tłuszczowej z jednoczesnym wymodelowaniem sylwetki. Dziewięć na 10 osób koncentruje się na płaskim brzuchu i jędrnych pośladkach.

JAK BTL EMBODY BUDUJE MIĘŚNIE?

W trakcie jednego zabiegu energia HIFEM wywołuje ponad 20 tysięcy niezwykle intensywnych skurczów mięśni, a dokładnie skurczów supramaksymalnych . Gdy podasz tę rekordową liczbę swoim klientom, zrozumieją, że sami nie są w stanie wykonać takiego treningu w pół godziny. Jak to wpływa na mięśnie? Tkanka mięśniowa musi przystosować się do tak ekstremalnego treningu. Dlatego wytwarza nowe włókna mięśniowe, zwiększa gęstość i objętość mięśni. To powoduje, że mięśnie są większe, lepiej napięte i widoczne.

JAK BTL EMBODY SPALA TŁUSZCZ?

Ponieważ w trakcie zabiegu BTL EMBODY mięśnie wykonują ponad maksymalne skurcze, mózg otrzymuje informację, że potrzebna będzie energia i to w ekstremalnych dawkach. Dlatego organizm uwalnia potężną ilość energii z najbliżej położonych komórek tłuszczowych. Efekt kaskadowy uruchamia intensywną lipolizę. I tak dochodzi do spalenia tkanki tłuszczowej znajdującej się w sąsiedztwie kurczących się mięśni. Dociekliwym klientom możesz wyjaśnić, że tłuszcz znajdujący się w sąsiedztwie kurczących się mięśni rozkłada się z trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe (FFA) i glicerol, które są źródłem energii. Lipoliza jest tak intensywna, że dochodzi do apoptozy, czyli zaprogramowanej śmierci komórek tłuszczowych. Martwe komórki zostają wydalone w sposób naturalny. Taka wymuszona apoptoza komórek tłuszczowych wywoływana przez przelewanie się FFA była wykazana w licznych badaniach klinicznych.

CZY LIPOSUKCJA NIE JEST LEPSZA?

Po pierwsze liposukcja to zabieg chirurgiczny, który zawsze jest obarczony ryzykiem, a do tego wymaga znieczulenia, które obciąża organizm.
Tymczasem BTL EMBODY usuwa tkankę tłuszczową nieinwazyjnie, nie ma więc potrzeby znieczulenia. Po drugie zabiegi redukujące tkankę tłuszczową (także różnego typu lipolizy iniekcyjne) nie wpływają na mięśnie. Często w miejscach, gdzie pozbyliśmy się tłuszczu, pojawia się nawet problem nadmiaru tzw. luźnej skóry. BTL EMBODY redukuje tkankę tłuszczową, ale jednocześnie wzmacnia mięśnie a więc ciało zyskuje atrakcyjny kształt. Dlatego niektórzy lekarze stosują trening HIFEM u osób, które przeszły liposukcję czy lipolizę, a potrzebują zbudować stelaż mięśniowy dla skóry.

EMBODY – RZEŹBIARZ BRZUCHA I POŚLADKÓW?

BTL EMBODY to pierwsza na rynku maszyna do nieinwazyjnego liftingu i modelowania pośladków. Zastosowana w rejonie brzucha – jak żadne inne urządzenie - rzeźbi mięśnie i redukuje tkankę tłuszczową. To idealny zabieg dla osób marzących o szczupłej i wysportowanej sylwetce.
Maszynę nazywa się wprost rzeźbiarzem brzucha i pośladków. Twoi klienci zapamiętają to tak: EMBODY to sposób na „kaloryfer” na brzuchu i brazylijskie pośladki! W dodatku trening z BTL EMBODY jest czystym relaksem, ponieważ po prostu leżysz wygodnie na łóżku zabiegowym, a maszyna pracuje za ciebie. I to pracuje tak intensywnie, jak ty nigdy nie będziesz w stanie!

EMBODY – JEDYNA TAKA TECHNOLOGIA NA ŚWIECIE

CERTYFIKAT FDA O skuteczności BTL EMBODY w rzeźbieniu mięśni brzucha i modelowania pośladków świadczy rekomendacja Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków. To jedyna zatwierdzoną przez FDA procedura do rozbudowy tkanki mięśniowej w tych obszarach. BADANIA KLINICZNE Skuteczność i bezpieczeństwo BTL EMBODY zostały przetestowane za pomocą renomowanych metod naukowych (rezonans magnetyczny, tomograf komputerowy, USG i histologicznie) w 13 niezależnych badaniach wieloośrodkowych w USA. Badania kliniczne wykazały, że terapia składająca się z 4 zabiegów to: Wzrost masy mięśniowej średnio +16% Redukcja tkanki tłuszczowej średnio -19% Zmniejszenie o 11% pociążowego rozstępu mięśni prostych brzucha. Zadowolenie pacjentów w badaniach klinicznych +96% Wzrost pewności siebie u pacjentów trenujących pośladki +79%. Pacjenci opisywali, że ich pośladki są uniesione, jędrne i wyraźnie wzmocnione.

Oto przypadek, 48-letniej kobiety poddanej kilku zabiegom i porównanie stanów przed i miesiąc po stosowaniu zabiegów.

stan wyjściowy
1 miesiąc po
stan wyjściowy
1 miesiąc po

Poniżej zdjęcie z badania ultrasonograficznego ilustrujące zmniejszenie wierzchniej warstwy tkanki tłuszczowej:

stan wyjściowy
1 miesiąc po

DLA KOGO JEST ZABIEG EMBODY?

Maszyna EMBODY, która jednocześnie buduje mięśnie i spala tkankę tłuszczową, jest polecana w wielu sytuacjach. Zaproponuj zabieg HIFEM szczególnie tym klientom, którzy:

Cena zabiegu
Od 500zł